Domy-W-Lesie-Krolewskie-Agrowczasy-Augustow Domy-W-Lesie-Krolewskie-Agrowczasy-Augustow

Domy w lesie – Królewskie agrowczasy

Nasz agroturystyczny dom otoczony jest przez urok Kanału Augustowskiego, który jest znany wszystkim miłośnikom spływów kajakowych. Tylko 1,5 km dalej znajduje się jezioro Serwy, uważane za jedno z najczystszych jezior w Polsce.

W skrócie, oferujemy wyjątkową okazję do relaksu w królewskich warunkach, z dala od miejskiego zgiełku, wśród dziewiczych krajobrazów Suwalszczyzny.

NASZE DOMY W LESIE – EKOLOGICZNY WYPOCZYNEK

Nasz priorytet to bliski kontakt z naturą. Dlatego oddajemy do dyspozycji naszych gości pokoje w trzech całorocznych, naturalnych domach drewnianych, wykonanych z solidnego świerkowego bala. Te tradycyjne konstrukcje są znane zarówno góralom z Zakopanego, jak i mieszkańcom Podlasia od wieków.

Drewno, które ma doskonałe właściwości termoizolacyjne, zapewnia przyjemny chłód latem i przytulne ciepło zimą. Nasze drewniane domy mają niepowtarzalny urok i stanowią symbol naturalności, komfortu i zdrowego wypoczynku.

Wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się w naszych domach z bala. Jasny i przestronny salon, wyposażony w żeliwny piec kominkowy, stanowi centrum życia domowego i dostarcza ciepła w chłodniejsze wieczory. Na parterze znajduje się także sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami, łazienka z prysznicem i toaletą, osobna toaleta, w pełni wyposażony aneks kuchenny, lodówka z zamrażalnikiem, telewizja Cyfrowy Polsat i bezpłatne Wi-Fi.

Na piętrze, dostępnym po schodach, znajduje się otwarta antresola z trzema pojedynczymi łóżkami. Całkowita powierzchnia domu wynosi 70 m². Dodatkowo, każdy dom posiada 35-metrowy taras, idealny do porannej kawy lub relaksu na huśtawce ogrodowej.

Tel.:

602-469-264

731-942-460

Augustów, ok. Sucha Rzeczka 54 A