tawrna-fisza tawrna-fisza

Tawerna Fisza Concept by Marcin Budynek

Spacerując wzdłuż malowniczej rzeki Netty w Augustowie, trudno przeoczyć Tawernę Fisza Concept, prowadzoną przez Marcina Budynka. Restauracja wyróżnia się swoim urokliwym tarasem, gdzie goście mogą rozkoszować się apetycznymi daniami, które kuszą nie tylko smakiem, ale i wyglądem. To miejsce, założone przez cenionego restauratora Marcina Budynka, oferuje nie tylko smakowite posiłki, ale i relaks w otoczeniu szumiących wierzb i falującej wody.

Marcin Budynek, właściciel i główny kucharz Fiszy, odziedziczył swoją pasję do gotowania po ojcu, kontynuując rodzinne tradycje kulinarne. Reprezentuje on trzecią generację kucharzy w swojej rodzinie. Choć jest młody, w branży gastronomicznej działa już od lat 90-tych. Jego marzeniem było posiadanie własnej restauracji, gdzie mógłby prezentować swoją wizję kulinarną. Marzenie to spełniło się wraz z otwarciem Fiszy w 2016 roku, a od 2018 roku restauracja funkcjonuje w obecnej lokalizacji. Pan Budynek wyraża swoje zadowolenie i satysfakcję z osiągniętego sukcesu.

przykładowa potrawa z Tawerna Fisza

Restauracja Tawerna Fisza Concept, stworzona przez Marcina Budynka, zachwyca swoim położeniem nad brzegiem rzeki Netta. Wnętrza restauracji są starannie zaprojektowane, z modnymi akcentami nawiązującymi do stylu morskiego. Całość atmosfery uzupełniają malownicze widoki na rzekę, po której przepływają turystyczne katamarany i prywatne motorówki, dodając miejscu dodatkowego uroku.

Adres: Rybacka 19, 16-300 Augustów